EATON LT363035V Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 630 A | BH4QQK
EATON LT363035V Trip Unit, 630 A, 3 Pole, 310+ Electronic Lsg Trip, Lt, Frame J-K
Item: BH4QQKModel: LT363035V
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 630A
Circuit Breaker Type Lt
Frame Size Frame J-K
Height 8 1/2"
Length 4.38"
Number Of Poles 3
Series Series G
Trip Type 310+ Electronic LSG Trip
Type Trip Unit
Width 4.63"