EATON LT2350TV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 350 A | BH4QLY
EATON LT2350TV Molded Case Circuit Breaker Accessory, 350 A, 2 Pole, Frame L
Item: BH4QLYModel: LT2350TV
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 350A
Circuit Breaker Type Lt
Frame Size Frame L
Height 152 2/5"
Length 190 1/2"
Type Trip Unit
Width 127"