EATON LES4600LSIV3 Trip Unit, Digitrip 310, No Temperature Marking, 600 A, 4 Pole, Lsi, Frame J-K
Item: BH4LHNModel: LES4600LSIV3
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 600A
Frame Size Frame J-K
Height 10"
Length 4"
Number Of Poles 4
Series Series C
Special Features No Temperature Marking
Trip Type LSI
Type Digitrip 310
Width 4"