EATON LEP3250T52 Molded Case Circuit Breaker Accessory Trip Unit, 250 A, Lsi | BH4LFQ
EATON LEP3250T52 Trip Unit, 250 A, Lsi, Frame J-K
Item: BH4LFQModel: LEP3250T52
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 250A
Frame Size Frame J-K
Height 9"
Length 8 14/25"
Series Series C
Trip Type LSI
Type OPTIM 550
Width 5.31"