EATON LDC3600W C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ldc, Complete Breaker | BH4LDK
EATON LDC3600W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ldc Type, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz