EATON LDC3125T77W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ldc, Complete Breaker | BH4LAK
EATON LDC3125T77W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Electronic Lsia Trip, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4LAKModel: LDC3125T77W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"