EATON LD4600KW04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Fixed Thermal | BH4KYE
EATON LD4600KW04 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld Type, 4-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc