EATON LD3600FA02K01P01X04 C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Electronic Ls Trip, 600A | BH4KVN
EATON LD3600FA02K01P01X04 Molded Case Circuit Breaker, 600A, 3-Pole, 600 Vac, 250 Vdc, 1A-1B Rear W/ Left Pigtail
Item: BH4KVNModel: LD3600FA02K01P01X04
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 0.01"
Length 0.01"