EATON LD3400T52W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Complete Breaker | BH4KTP
EATON LD3400T52W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4KTPModel: LD3400T52W
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"