EATON KDCB3400FT39W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdcb Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JNGModel: KDCB3400FT39W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"