EATON KDCB3400FT38W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdcb Type, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 3-Pole
Item: BH4JMZModel: KDCB3400FT38W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"