EATON KDCB3400FT32W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 100 Kaic At 480 Vac
Item: BH4JMAModel: KDCB3400FT32W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"