EATON KDCB3250FT39B21W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker | BH4JLR
EATON KDCB3250FT39B21W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, 3-Pole, 100 Kaic, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JLRModel: KDCB3250FT39B21W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"