EATON KDCB3250FT35B20W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker | BH4JKR
EATON KDCB3250FT35B20W Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 100 Kaic, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 310+ Electronic Lsg
Item: BH4JKRModel: KDCB3250FT35B20W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"