EATON KDC3400W C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Complete Breaker | BH4JJY
EATON KDC3400W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JJYModel: KDC3400W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Height 5 1/2"
Length 4.1"