EATON KDC3400C C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Fixed Thermal | BH4JHU
EATON KDC3400C Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Copper
Item: BH4JHUModel: KDC3400C
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"