EATON KDC3250T52W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker, 250A | BH4JGT
EATON KDC3250T52W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, 250A, 3-Pole, 600V, 100 Kaic At 480V, Kdc Breaker
Item: BH4JGTModel: KDC3250T52W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"