EATON KDB3350X C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Complete Breaker | BH4JCQ
EATON KDB3350X Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 350A, 600 Vac, 250 Vdc, Aluminum
Item: BH4JCQModel: KDB3350X
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"