EATON KDB3125A02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Fixed Thermal | BH4HZE
EATON KDB3125A02 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HZEModel: KDB3125A02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"