SMC VALVES MXS12-20P Guided Cylinder, 12 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- PHOENIX NF98 Dual Wheel Simulators Full Set 16 In
- VOLLRATH G225 Soft Gasket
- MERSEN FERRAZ CP4/0A3 Cable Protector Fuse, 600V, 4/0 AL, Cable To Blade Mount
- WALTER TOOLS A1211TIN-8.8 5058979 Jobber Length Drill Bit, 8.80 mm Size, 81 mm Flute Length, High Speed Steel
- SMC VALVES CDQ2A20-15DZ-A93L Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
- OSG 1410105801 Thread Forming Tap, M12x1.75 Thread Size, 21 mm Thread Lg, Black Oxide, D6, Plug
- GATES 77621662 Synchro Power Polyurethane Belt
Explore More
- KEYSHAFT
- Oil Skimmer Accessories
- Water Hammer Arrestors
- Extracting Tools
- Fire Hose and Hydrant Valve Accessories
- Protective Sleeves
- AKRO-MILS 30128 Shelf Bins
- ANSELL 40-105 Edge Multipurpose Nitrile Coated Gloves
- KEO Kounterbore Sets
- GLOBE SCIENTIFIC Snap Caps with Two Thumb Tabs, For 16 mm Tubes
- ANVIL 69H Series Trapeze Pipe Hangers
- TRIDON Worm Gear Hose Clamp, Military Grade
- DAYTON Handles
- BROWNING Steel Single Sprockets With Q-D Bushings For No. 60 Chain, Hardened Teeth
- APOLLO VALVES 77D Series Service Kits
- ROPER WHITNEY Roll Bending Machines
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.