EATON KD4400KW16 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Molded Case Switch | BH4HXP
EATON KD4400KW16 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 4-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4HXPModel: KD4400KW16
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"