EATON KD3400U18 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HWF
EATON KD3400U18 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HWFModel: KD3400U18
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"