SMC VALVES CDLQB80TF-80DC-F Compact Cylinder, 80 mm Size, Double Actinging, Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Explore Products
- GROVE GEAR EL8420590.32 Output Worm Gear Reducer
- SUPCO ELE-NS246
- REGAL 008970AS74 Hand Tap Set With Chrome, #10-24 UNC Size, H2 Limit, 4 Flutes
- AKRO-MILS 30318BLUE Compartment Bin, 33 Inch Length, 18 Inch Width, 5 Inch Height, Blue
- TSUBAKI 2080B16 Double Pitch Sprocket, 1 Inch Bore
Explore More
- KEYSHAFT
- Reciprocating Saw Blades
- Automotive Loading Ramps
- Round Standoffs
- Structural Washers
- Water Contact Indicator Tape
- FACOM 34 Midget Open End Wrenches, 15° And 75° Hinged
- ACME ELECTRIC WI300 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- KEO Combined Drills And Countersinks, Bell Type, 60 Degrees Countersink Angle, Single-End Carbide
- APPROVED VENDOR Drainage Tarps
- NIBCO Wafer Style Butterfly Valves
- INSIZE Calibration Scales
- COUNCIL TOOL Replacement Handle, Straight
- CLEVELAND VIBRATOR CO. Solenoid Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.