EATON KD3400KWW02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HUX
EATON KD3400KWW02 Molded Case Circuit Breaker, Kd Type, 3-Pole, K-Frame, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HUXModel: KD3400KWW02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"