EATON KD3400CT26 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HTU
EATON KD3400CT26 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Copper
Item: BH4HTUModel: KD3400CT26
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"