EATON KD3400A01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HRX
EATON KD3400A01 Molded Case Circuit Breaker, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz, K-Frame
Item: BH4HRXModel: KD3400A01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"