EATON KD3300S30 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd | BH4HQV
EATON KD3300S30 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HQVModel: KD3300S30
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"