EATON KD3300M01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HQH
EATON KD3300M01 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HQHModel: KD3300M01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"