EATON KD3225A09U50 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd | BH4HNE
EATON KD3225A09U50 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HNEModel: KD3225A09U50
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"