EATON KD2400Z07 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Complete Breaker | BH4HLJ
EATON KD2400Z07 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 2-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HLJModel: KD2400Z07
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"