EATON JT9100AAV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 100 A | BH4HFE
EATON JT9100AAV Trip Unit, 100 A, 4 Pole, Adjustable Thermal, Adjustable Magnetic, 50 Deg C Calibration
Item: BH4HFEModel: JT9100AAV
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Calibration 50A