EATON JT716032 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 160 A | BH4HEN
EATON JT716032 Trip Unit, 160 A, 4 Pole, Neutral 70% Protected, 310+ Electronic Lsi, Frame J-K
Item: BH4HENModel: JT716032
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 160A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 3.7"