EATON JT625033 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 250 A | BH4HEG
EATON JT625033 Trip Unit, 250 A, 4 Pole, Neutral 60% Protected, 310+ Electronic Ls, Frame J-K
Item: BH4HEGModel: JT625033
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 250A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 3.7"