EATON JT610033 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 100 A | BH4HEH
EATON JT610033 Trip Unit, 100 A, 4 Pole, Neutral 60% Protected, 310+ Electronic Ls, Frame J-K
Item: BH4HEHModel: JT610033
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 3.7"