EATON JT610032 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 100 A | BH4HEJ
EATON JT610032 Trip Unit, 100 A, 4 Pole, Neutral 60% Protected, 310+ Electronic Lsi, Frame J-K
Item: BH4HEJModel: JT610032
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 3.7"