EATON JT4250FAV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 250 A | BH4HDT
EATON JT4250FAV Trip Unit, 250 A, 4 Pole, Fixed Thermal, Adjustable Magnetic, 50 Deg C Calibration
Item: BH4HDTModel: JT4250FAV
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 250A
Calibration 50A