EATON JT3250TA Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, Trip Unit Thermal-Magnetic | BH4HBW
EATON JT3250TA Thermal-Magnetic Trip Unit, 250 A, 3 Pole, Fixed Thermal, Frame J-K, Unprotected
Item: BH4HBWModel: JT3250TA
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 250A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 5.3"
Length 7.1"