EATON JT3100TG Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, Trip Unit Thermal-Magnetic | BH4GZP
EATON JT3100TG Thermal-Magnetic Trip Unit, 100 A, 3 Pole, Fixed Thermal, Frame J-K, Line And Load
Item: BH4GZPModel: JT3100TG
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Circuit Breaker Type Jt
Frame Size Frame J-K
Height 5"