EATON JT310033 Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 100 A | BH4GZE
EATON JT310033 Trip Unit, 100 A, 3 Pole, 310+ Electronic Ls, Frame J-K
Item: BH4GZEModel: JT310033
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 100A
Circuit Breaker Type Jt
Height 3 1/2"
Length 7"
Number Of Poles 3
Series Series G
Trip Type 310+ Electronic LS
Type Trip Unit
Width 4"