EATON JGE310033WC Jg 3P 100% Rated 100A Brkr W/ Ls 310+ Trip And No Terms ?? 25Ka | BH4EVF
EATON JGE310033WC Molded Case Circuit Breaker, 240/415/480/600 VAC, 100A, 18/25/65 kA Interrupt, 3P
Item: BH4EVFModel: JGE310033WC
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 3 11/25"
Type Series G
Width 4.13"