EATON JDC3250VH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Complete Breaker | BH4EGM
EATON JDC3250VH09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EGMModel: JDC3250VH09
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"