EATON JDB3225S30 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb | BH4ECQ
EATON JDB3225S30 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4ECQModel: JDB3225S30
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"