EATON JD3250A06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DWQ
EATON JD3250A06 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DWQModel: JD3250A06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"