EATON JD3250A05S09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DWM
EATON JD3250A05S09 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Thermal And Magnetic Trips, 3-Pole, 250A, 600 Vac
Item: BH4DWMModel: JD3250A05S09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"