EATON JD2175M01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DPY
EATON JD2175M01 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 2-Pole, 175A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DPYModel: JD2175M01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"