EATON HMCP400J5 Molded Case Circuit Breaker Accessory Motor Protection, Motor Circuit Protector, 400 A | AG8PWE
EATON HMCP400J5 Motor Circuit Protector, 400A, 3-Pole, Frame J-K, 875-1750A, 600 V, 250 Vdc, Line And Load
Item: AG8PWEModel: HMCP400J5
In Stock : 3 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off
Add To Cart
Item Motor Circuit Protector
Amperage Rating 400A
Frame Size Frame J-K
Height 10.13"
Length 4.1"