EATON HMCP400F5W Molded Case Circuit Breaker Accessory Motor Protection, Motor Circuit Protector, 400 A | BH3FJB
EATON HMCP400F5W Motor Circuit Protector, 400A, 3-Pole, Frame K, 625-1250A, 600 V, 250 Vdc
Item: BH3FJBModel: HMCP400F5W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Product Specifications:
Item Motor Circuit Protector
Amperage Rating 400A
Frame Size Frame K
Height 10.13"
Length 4.1"