EATON HMCP015E0B02 Motor Circuit Protector, 15A, 1Mk-1Bk Left Pigtail Rear, 45-150A, 600 V, 250 Vdc
Item: BH3EJWModel: HMCP015E0B02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Motor Circuit Protector
Alarm Lockout 1MK-1BK Left Pigtail Rear
Amperage Rating 15A
Frame Size Frame J-K
Height 6"
Length 3.38"
Magnetic Trip Range 45-150A
Type Motor Circuit Protector
Width 4.13"