EATON HLW4630F C Molded Case Circuit Breaker Frame, L-Frame, Hlw, Frame Only | BH3DXT
EATON HLW4630F Molded Case Circuit Breaker Frame, L-Frame, 4 Pole, 630A, 690 Vac, 70 Kaic At 415 Vac
Item: BH3DXTModel: HLW4630F
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Frame
Height 11"