EATON HLW2630F C Molded Case Circuit Breaker Frame, L-Frame, Hlw, Frame Only | BH3DWT
EATON HLW2630F Molded Case Circuit Breaker Frame, L-Frame, 2 Pole, 630A, 690 Vac, 70 Kaic At 415 Vac
Item: BH3DWTModel: HLW2630F
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Frame
Height 8 1/4"
Length 10 3/4"
Width 4.06"